Jasno
10°
Bratislava
Marcel
20.4.2025
Ligovú sezónu FC Barcelona odštartovala čierna mačka
Zdielať na
Vladimír Ambrozek
Vladimír Ambrozek
Futbal

Ligovú sezónu FC Barcelona odštartovala čierna mačka

BARCELONA / Poverčivých hráčov či fanúšikov španielskeho futbalového veľkoklubu FC Barcelona určite trochu vystrašila hneď úvodná minúta nedeľňajšieho domáceho duelu 1. kola Primera División proti Elche CF.

V bránkovom území gólmana Claudia Brava, predsezónnej akvizície 'blaugranas' z konkurenčného San Sebastiánu, sa totiž znenazdajky objavila čierna mačka či kocúr. Zviera sa počas vynútene prerušenej hry 'porozhliadlo' po trávniku na štadióne Camp Nou a po približne minútovej 'naháňačke' s usporiadateľmi sa nechalo chytiť a vyniesť z hracej plochy.

Ako je známe, minimálne od stredoveku je čierna mačka znamením nešťastia a smoly. V katalánskom klube určite veria, že v tomto prípade sa táto povera nepotvrdí.

sita

Zdielať na

Súvisiace články