29.3.2024
Fernando si obul drevené kopačky! Torres a jeho čertovsky uletený lob...

ŠPANIELSKO / Úradujúci majstri sveta Španieli včera zdolali v príprave na blížiaci sa svetový šampionát na domácej pôde Bolíviu 2:0, no oveľa viac než o očakávanom výsledku sa hovorí o útočníkovi Fernandovi Torresovi.

Tento pred ešte pred pár rokmi megahviezdny zakončovateľ v nominácii Španielov nechýba, hoci v drese FC Chelsea to stále nie je to pravé orechové...

Fernando, ty kopyto jedno!

V zápase proti Bolívii síce Torres premenil v 51. minúte pokutový kop a poslal favorita do vedenia, no už o pár minút predviedol priam hororové zakončenie, ktoré mu veru pred šampionátom v Brazílii na sebavedomí nepridá. Spočiatku pritom vyzeralo všetko vcelku fajn. Keďže ľavý obranca Bolívie zaspal, Torres sa v pohode vyhol ofsajdu a loptu od Iniestu si ideálne prebral do pohybu. No a rozhodol sa, že brankára súpera stojaceho na päťke prelobuje. Asi si ale obul drevené kopačky, lebo lopta sa od jeho pravačky odrazila hádam 20 metrov nad brvno! V rugby by to bola paráda, no takto bol milý Fernando za riadne kopyto! Na stránke youtube.com si jeho "zakončenie" za deň pozrelo takmer 300 tisíc ľudí...