20°
Lea
29.4.2024
Invázia sexi fanúšičky. Hamšík a spol. sa mohli aj kochať...

JANOV / V predposlednom kole talianskej Serie A si futbalisti Neapola schuti zastrieľali. Na pôde janovskej Sampdorie totiž zvíťazili jasne 5:2 a Hamšíkovcom sa ušiel aj jeden nečakaný bonus...

Kapitán tímu spod Vezuvu, ktorý už má istú tretiu priečku v tabuľke a teda aj miestenku v kvalifikácii Ligy majstrov, konečne pretrhol streleckú smolu. Dve minúty po prestávke totiž Marek Hamšík zvyšoval na 3:1 pre SSC a bol to jeho siedmy gól v sezóne. Čakal naň riadne dlho, veď naposledy skóroval ešte 2. novembra minulého roka proti Catanii.

Najväčšiu radosť mal usporiadateľ...

Miláčik fanúšikov Neapola si však okrem dobrého pocitu z víťazstva a zo streleného gólu užil aj niečo navyše. A spolu s ním všetci na štadióne. Za výkony v končiacej sa sezóne totiž pripravila fanúšička Sampdorie domácim borcom milé prekvapenie... Odetá iba do vlajky svojho obľúbeného klubu a do bikín sa producírovala na trávniku mladá sympatická slečna. Žiadny chuligán, a tak bol aj zákrok miestneho usporiadateľa výrazne iný. Prehodil si ju cez plece a ktovie, kam až ju odniesol...