14°
Žigmund
2.5.2024
VIDEO. Aj Moshe je kráľ! Po super góle zo 60 metrov určite

LIMASSOL / Traja králi majú ešte jedného do partie... Futbalového. V cyperskej lige sa pasoval do úlohy kráľa s loptou izraelský stredopoliar Moshe Ohayon z tímu Anorthosis Famagusta. Ten vyrovnal skóre na konečných 1:1 na trávniku Apollonu Limassol naozaj parádnym spôsobom.

V šlágri najvyššej futbalovej súťaže na Cypre hostil druhý Apollon šiesty Anorthosis a domáci viedli od 25. minúty po vlastnom góle Colauttiho. Moshe Ohayon však vykúzlil v 71. minúte naozaj krásne vyrovnanie.

Gretzky v kopačkách...

12-násobný izraelský reprezentant a futbalista hrajúci s magickým hokejovým číslom Waynea Gretzkeho 99 ponúkol divákom naozaj chutnú delikatesu. Na ihrisko sa dostal až po prestávke a trénerovi hostí Costovi sa to veru vyplatilo. 30-ročný futbalista si ešte na vlastnej polovici ihriska všimol, že brankár domácich Bruno Vale je príliš ďaleko pred svojou svätyňou. Nápad podporila brilantná technika a vydarené dielko bolo na svete! Vale si síce na loptu siahol, no potom ho akurát mohol trafiť šľak...