Gól roka vo futsale?! Falcao a Ricardinho majú konkurenta! Volá sa Jakov Grcič...

SPLIT / Aké poznáte superlatívy? Úžasný, krásny, perfektný, parádny, famózny, brilantný, bezkonkurenčný, fantastický... Tak nejako, že?! No, tak na adresu gólu, ktorý padol na futsalovej palubovke v Chorvátsku, by ste ich pokojne takto rad za radom mohli vysúkať z rukáva!

Keby mal aj futsal svoju Cenu Ferenca Puskása za najkrajší gól roka - tak, ako má futbal a FIFA - bol by hráč menom Jakov Grcič horúcim kandidátom na jej zisk za rok 2016.

Tomuto futsalistovi klubu FC Split Tommy sa poriadne zadarilo v šlágri a zároveň regionálnom derby proti tímu Vrgorac. Jeho mužstvo bolo favoritom, veď je lídrom chorvátskej najvyššej súťaže, a túto svoju rolu aj naplnilo. Zvíťazilo 3:0, keď minútu pred prestávkou zvyšoval na dvojgólový rozdiel práve Jakov Grcič. Jeho nožničky boli bez čo i len najmenšieho preháňania famózne, no klobúk dole treba dať aj pred brankárom domácich, ktorý mu cez celú palubovku poslal priam milimetrovú asistenciu!

Zdroj: noviny.sk/youtube.com