Konečná! Naj gól v histórii futsalu! Ricardinho ponúkol unikát a ohúril svet!

Konečná! Naj gól v histórii futsalu! Ricardinho ponúkol unikát a ohúril svet!

BELEHRAD / The Best Goal in Futsal History! Toto veľmi jasne zrozumiteľné heslo fičí internetom po celom svete už necelé dve hodiny! A niet sa čomu čudovať! Unikátna finta v podaní portugalského reprezentanta Ricardinha a gól, ktorý po nej nasledoval, to tu ešte fakt nebolo!!!

Priaznivci futsalu určite veľmi dobre vedia, že sa momentálne v Belehrade konajú majstrovstvá Európy. A veľmi dobre vedia i to, kto je Ricardinho. Pred šampionátom s ním mali dočinenia i naši chlapci, keďže si ich Portugalci pozvali na generálky pred turnajom (prvý zápas 3:3, druhý Slovensko prehralo 1:4).

Toto sme tu ešte (naozaj) nemali!!!

Dnes sa jeden z favoritov turnaja stretol v skupine A s domácimi Srbmi a vedel, že na prvenstvo v nej mu postačí aj remíza. Do vedenia šli prekvapujúco za ovácií plnej haly Srbi, no odpoveď, ktorú im pripravil Ricardinho, nenechala nikoho chladným. Aj fanúšikovia súpera sa museli skloniť pred jeho priam mimozemským umením! Publikum ocenilo jeho unikátnu fintu, ktorou neskutočne vykúpal Marka Pršiča a po ktorej vzápätí halfvolejom takmer takmer roztrhol sieť v pravom hornom rohu srbskej brány. Gólman Srbov Miodrag Aksentijević si musel pripadať ako Alenka v ríši divov...

Vraj to bolo na ukončenie kariéry...

Bývalý slovenský futsalový reprezentant Štefan Horváth po videní Ricardinhovho unikátneho gólu zahlásil, že nikdy nič také počas svojej kariéry nevidel a ak by si jeho ktosi za aktívnych čias takto "vypapal", okamžite ukončí kariéru... Samozrejme, to berte s nadhľadom. Ihneď totiž dodal, že po zápase by mu s uznaním zatlieskal a podal pravicu! No Pršiča to napokon až tak mrzieť nemuselo, keďže Srbi šokujúco zdolali Portugalsko 3:1, vyhrali teda základnú skupinu a vyhnú sa vo štvrťfinále Španielom. Tých čaká v súboji ako bič práve Ricardinho a spol.!

Zdroj: youtube.com

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

21:30 9-1-1: Texas
22:30 NAJHĽADANEJŠÍ
23:30 Kosti
20:25 Všetko najhoršie
22:30 Podvod
00:15 Najlepšie svetové videá II.
21:00 Dr. House I.
21:55 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
22:55 Vraždy, ktoré šokovali XXIII.
21:35 Krtko
22:05 Kúzlovanie
22:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
20:15 FILM TÝDNE: PREMIÉRA: Továrna na sny
22:35 24 hodin života
00:05 Strážce spravedlnosti I.