Konečná! Naj gól v histórii futsalu! Ricardinho ponúkol unikát a ohúril svet!

Konečná! Naj gól v histórii futsalu! Ricardinho ponúkol unikát a ohúril svet!

BELEHRAD / The Best Goal in Futsal History! Toto veľmi jasne zrozumiteľné heslo fičí internetom po celom svete už necelé dve hodiny! A niet sa čomu čudovať! Unikátna finta v podaní portugalského reprezentanta Ricardinha a gól, ktorý po nej nasledoval, to tu ešte fakt nebolo!!!

Priaznivci futsalu určite veľmi dobre vedia, že sa momentálne v Belehrade konajú majstrovstvá Európy. A veľmi dobre vedia i to, kto je Ricardinho. Pred šampionátom s ním mali dočinenia i naši chlapci, keďže si ich Portugalci pozvali na generálky pred turnajom (prvý zápas 3:3, druhý Slovensko prehralo 1:4).

Toto sme tu ešte (naozaj) nemali!!!

Dnes sa jeden z favoritov turnaja stretol v skupine A s domácimi Srbmi a vedel, že na prvenstvo v nej mu postačí aj remíza. Do vedenia šli prekvapujúco za ovácií plnej haly Srbi, no odpoveď, ktorú im pripravil Ricardinho, nenechala nikoho chladným. Aj fanúšikovia súpera sa museli skloniť pred jeho priam mimozemským umením! Publikum ocenilo jeho unikátnu fintu, ktorou neskutočne vykúpal Marka Pršiča a po ktorej vzápätí halfvolejom takmer takmer roztrhol sieť v pravom hornom rohu srbskej brány. Gólman Srbov Miodrag Aksentijević si musel pripadať ako Alenka v ríši divov...

Vraj to bolo na ukončenie kariéry...

Bývalý slovenský futsalový reprezentant Štefan Horváth po videní Ricardinhovho unikátneho gólu zahlásil, že nikdy nič také počas svojej kariéry nevidel a ak by si jeho ktosi za aktívnych čias takto "vypapal", okamžite ukončí kariéru... Samozrejme, to berte s nadhľadom. Ihneď totiž dodal, že po zápase by mu s uznaním zatlieskal a podal pravicu! No Pršiča to napokon až tak mrzieť nemuselo, keďže Srbi šokujúco zdolali Portugalsko 3:1, vyhrali teda základnú skupinu a vyhnú sa vo štvrťfinále Španielom. Tých čaká v súboji ako bič práve Ricardinho a spol.!

Zdroj: youtube.com

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

17:30 NOVINY
18:00 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
17:20 Simpsonovci XIX.
17:50 Rýchla rota Chipa a Dala
18:15 Dovidenia, stará mama ! II.
17:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
18:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
19:00 Kuriér
17:40 Strážca vesmíru Roger
17:50 Rapotáčik 2
18:00 Máša a medveď III.
16:40 Cesta za snem
18:25 Prázdniny za všechny prachy
20:15 Red 2