Futsal - 22.12.2016 17:15

Futsalový gól z neba! Diváci sa išli ušúľať od smiechu

Vladimír Ambrozek Autor: Vladimír Ambrozek | Zdroj: noviny.sk/dubrovacki.hr

V semifinálovom súboji viedol tím DU DOC´S nad mužstvom KUD Čilipi sedem minút pred koncom 2:0 a zdalo sa, že pohodlne mieri do finále, ktoré je na programe dnes od 17:30 h. Ale iba zdalo, Čilipi najprv znížilo a v poslednej minúte gólom Iva Paškova vyrovnalo na 2:2.

Lopta falošnica...

Nasledovala teda séria kopov zo 6 metrov, ktorá bola tiež mimoriadne dramatická. Hlavnú úlohu v nej opäť hral Ivo Paškov a brankár tímu DU DOC´S Mihael Kukuljica. Bombu exekútora, ktorá ale smerovala do stredu brány, gólman reflexívne vyrazil vysoko nad seba a tá letela ku stropu haly. On už začal búrlivo oslavovať, lebo jeho úspešný zákrok by znamenal koniec zápasu. Potvora lopta mala ale iné plány... Chytila riadny falš a po dopade na palubovku zamierila medzi tri žrde!!! Diváci na tribúnach neverili vlastným očiam, ozýval sa hurónsky smiech... Brankár Mihael Kukuljica ale napokon nemusel byť smutný, jeho mužstvo totiž v rozstrele napokon zvíťazilo 11:10...