Pankrác, Pankrác
12.5.2024
Anketa o najkrajší gól z HUSTE.tv

Zdroj: tasr

Internetová televízia HUSTE.tv prináša svojim divákom a fanúšikom futbalu možnosť hlasovať o najkrajšie góly na corgoňligových štadiónoch.

Po každom kole vyberieme 6 najkrajších gólov resp. akcií, ktoré si môžete prehrať priamo v tomto článku kliknutím na video a potom jednoduchým kliknutím zahlasujete pre svojho favorita v ankete umiestnenej hneď vedľa videa.

Spoločnými silami tak vytvoríme rebríček najkrajších gólov, ktoré padli pred našimi kamerami.

Aktuálny ročník futbalovej Corgoň ligy odštartoval prvým kolom uplynulý víkend a v šiestich dueloch padlo 16 gólov. Hneď na úvod sme mali ťažkú úlohu vybrať len 6 najkrajších. Veď posúďte sami:

1. Roman Procházka (Trnava) v zápase FC Spartak Trnava - DAC 1904 Dunajská Streda 2:1 (1:0) strelil v 23. minúte úvodný gól

2. Tomáš Majtán (Žilina) v zápase MŠK Žilina - MFK Košice 1:1 (1:1) vyrovnával po individuálnej akcii v 36. minúte na konečných 1:1

3. Matúš Čonka (Košice) v rovnakom duely vsietil bombou zdiaľky vedúci gól hostí

4. Petr Hošek (Senica) v stretnutí FK Senica - 1. FC Tatran Prešov 3:0 (1:0) upokojoval Záhorákov druhým gólom v 68. minúte po peknom pase Kalabišku

5. David Depetris (Trenčín) znižoval na 1:3 v otváracom zápase sezóny nováčika s majstrom Slovan Bratislava - AS Trenčín 3:1 (3:1)

6. Marko Milinkovič (Slovan) v rovnakom zápase už v 4. minúte otvoril gólový účet sezóny po prihrávke Filipa Šeba