Bonifác
14.5.2024
Dnes má 25 a dal si extra darček! Weiss a jeho parádne gólové sólo!

DAUHA / Dnes má slovenský futbalový reprezentant Vladimír Weiss 25 rokov. Okrem darčekov, ktoré mu pripravili zaiste jeho blízki a priatelia, si jeden dal aj sám. A treba uznať, že sa mu obzvlášť vydaril!

V dnešnom zápase 11. kola katarskej najvyššej súťaže na pôde klubu Al-Shahaniya prispel jedným gólom k vysokému víťazstvu svojho klubu Lekhwiya SC.

Urobil si z nich slalomové bránky...

Hostia triumfovali jasne 5:0 a Weiss zvyšoval skóre tri minúty po prestávke na 4:0. Urobil to ale naozaj parádnym spôsobom. Technicky výborne vybavený Slovák si prebral loptu pár metrov za polovicou ihriska a pustil sa s ňou neohrozene vpred! Najprv sa prešmykol pomedzi tromi brániacimi hráčmi, potom si obhodil štvrtého a nerozhodil ho ani piaty, ktorý ho v šmýkačke ešte stihol trafil do nohy, no Vlado to ustál a vzápätí s prehľadom "placírkou" prekonal gólmana súpera. Naozaj paráda a na zahodenie nie je ani pôvodný komentár...