Komentátor HUSTE.tv desiatym najrýchlejším Slovákom na polmaratóne!

Komentátor HUSTE.tv desiatym najrýchlejším Slovákom na polmaratóne!

BRATISLAVA / Komentátor Peter Kováč reprezentoval na 10. ročníku ČSOB Bratislava Marathon redakciu HUSTE.tv a symbolicky vzhľadom k ročníku podujatia skončil v polmaratóne na krásnom 10. mieste spomedzi slovenských bežcov!

Peter Kováč sa zaradil pri svojej polmaratónskej premiére časom 1:17:44h  do desiatky najrýchlejších Slovákov na polmaratóne. "Mojim cieľom bolo dobehnúť, ten čas je bonus navyše," skromne poznamenal komentátor HUSTE.tv.

Redakciu HUSTE.tv reprezentovali aj výherca súťaže Jakub Pediač s časom 1:39:09h a šéfredaktor Tomáš Magáth, ktorý čistým časom pokoril hranicu dvoch hodín. "Bežal som len svoj druhý súťažný polmaratón a zlepšil si osobák o 21 minút. Myslím, že tým som sa do tohto podujatia zamiloval," nepreháňal Jakub.

Na jubilejnom 10. ročníku bratislavského mestského maratónu - ČSOB Bratislava Marathon 2015 štartovalo celkovo takmer 10 000 bežcov, oficiálne počty nie sú známe, neoficiálne to bolo 9711. 

Všetkým blahoželáme a obdivujeme ich!

Výsledky - ČSOB Bratislava Marathon 2015:

MARATÓN 
Muži: 1. Hosea Kiplagat Tuei 2:17:18 h - traťový rekord, 2. Justus Kipchirchir Kiprono 2:17:49, 3. Joel Mwangi (všetci Keňa) 2:20:39 h, 4. Jevgenij Gliva (Ukr.) 2:29:58, 5. Szabolcs Beda (Maď.) 2:30:57, 6. Jiří Čipa (ČR) 2:31:23, .. 7. Gabriel Švajda (Ready2run Dvory nad Žitavou) 2:36:08, 9. Marek Mockovčiak (TJ Obal servis Košice) 2:38:02, 12. Marek Holub (SR) 2:39:53, 13. Vladislav Lipovský (MBO Strážske) 2:40:47, 14. Miloš Popovič (Košice) 2:40:49, 16. Boris Kotman (Dynamo Dolný Kubín) 2:42:40. 
Ženy: 1. Hellen Jepkosgeiová Kimutaiová (Keňa) 2:35:35 h - traťový rekord, 2. Daniela Cirlanová (Rum.) 2:42:41, 3. Tünde Szabóová (Maď.) 2:45:04, 4. Oľha Kazymyrová (UKr.) 2:58:04, 5. Romana Komarňanská (BMSC) 2:58:59, 6. Elina Junnilová (Fín.) 3:02:42, 7. Kristína Néč Lapinová (SR) 3:05,51, 8. Zuzana Stanovčáková (Partizán Bardejov) 3:19:26. 
POLMARATÓN 
Muži: 1. Hilkary Kiptum Maiyo 1:02:33 h, 2. Edwin Kipkorir 1:03:17, 3. Silas Kiprono Too 1:03:22, 4. Paul Mwangi (všetci Keňa) 1:04:33, 5. Gábor Józsa (Maď.) 1:07:30, 6. Bartlomiej Stajniak (Poľ.) 1:08:34, 7. Boris Csiba (BMSC) 1:09:54,... 15. Miroslav Novák (Cycling Academy) 1:14:30, 17. Milan Švec (AK Tlmače) 1:15:40, 25. Peter Kováč (HUSTE.tv), 1:17:44,...457. Jakub Pediač (HUSTE.tv) 1:39:09 (1:37:39),...1355. Tomáš Magáth (HUSTE.tv) 2:03:13 (1:59:39)
Ženy: 1. Rebecca Korirová (Keňa) 1:13:34 h, 2. Mary Wanjohiová 1:13:41 h, 3. Esther Wanjiruová (všetci Keňa) 1:15:25, ... 9. Sylvia Sebestianová (BK Jozefa Gabčíka Žilina) 1:25:00, 11. Renáta Klčová (SR) 1:26:56, 13. Petra Holéczyová (SheRuns) 1:29:17. 
Štafety: 1. Behame.sk „A“ (Jozef Urban, Lukáš Olejníček, Alexander Jablokov, Jakub Valachovič) 1:06:52, 2. Nutrend Run for Fun Men (Jozef Pelikán, Peter Ďurec, Daniele Spallucci, Martin Ďurec) 1:07:52, 3. Behame.sk „B“ (Ján Matúš, René Valent, Jakub Šiko, Ondrej Jurčák) 1:10:37,2, 4. Hraj na tie nohy A (Tomáš Timoranský, Peter Černický, Leonard Lendvorský, Július Korčok) 1:13:02, 5. Tím olympionikov (Martin Bajčičák, Jana Gereková, Michaela Pešková, Matej Tóth) 1:18:02

Zdroj: jojšport/huste.tv

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

10:35 Extrémna premena II.
11:30 Profesionáli VIII.
12:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
10:20 MacGyver
12:50 Prvé oddelenie II.
13:40 Planéta bez ľudí II.
10:05 NOVÉ BÝVANIE
11:30 JAG II.
12:30 JAG III.
10:50 Bobove dobrodružstvá na pláži
11:05 Fix a Foxi
11:35 Príbehy dvoch myší
09:40 Příběh jedné jízdy
11:35 Popelky
13:15 Půlnoční polibek